ART INN

TARGI


to pomysł na stworzenie wolnej przestrzeni (dla) artystów, w której do głosu nie dochodzą korekty profesorskie

i opinie marszandów. Przestrzeń ta odbiega od sterylnych wnętrz galerii, pozostawiona jest swoboda odbioru

i interpretacji. Sztuka traktowana jest tu jako inspiracja: niejednoznaczna i niejednorodna.


ART INN łączy w sobie cechy festiwalu i targów, na których dochodzi do niczym nie skrępowanego kontaktu między odbiorcą a autorem dzieła, gdzie można wymienić swoje spostrzeżenia, porozmawiać z artystami, lub też kupić sobie coś dla siebie.


ART INN nie ogranicza dziedzin sztuki, łączy w jednej przestrzeni malarstwo, grafikę, rzeźbę, instalacje

i wszystko, co się w tych ramach nie mieści. Także muzyka, sztuki wizualne czy performance znajdą swoje miejsce na tym wydarzeniu. Istotą ART INN jest przenikanie się sztuk, do prac statycznych dołącza muzyka, video, słowa.


ART INN to alternatywa dla komercyjnych galerii i targów, połączenie wydarzenia kulturalnego z promocją artystów, a także z klubową formą spędzania czasu. Jest to także odpowiedź na wydarzenia targowe, które koncentrują artystów rękodzieła i masę ciekawych, choć z naszej perspektywy nie do końca “artystycznych” wyrobów użytkowych.

Ta nowa formuła przeglądowej wystawy umożliwia zestawienie ze sobą prac twórców stosujących różnorodne techniki w ramach sztuki offowej (od malarstwa, przez grafikę po video art czy instalacje). Pozwala to na pokazanie swoich prac ciekawym artystom, którzy nie do końca odnajdują się w tradycyjnych galeriach.


I EDYCJA1_edycja.html
II EDYCJA2_edycja.html
III EDYCJAhttp://www.artinn.pl/
IDEAidea.htmlidea.htmlshapeimage_4_link_0
TARGIshapeimage_5_link_0
KONTAKTkontakt.htmlkontakt.htmlshapeimage_6_link_0